Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Zeevissen zeer geslaagd!

terug naar overzicht

Dinsdag, 27 maart 2018

Ondanks de zomertijd, die op deze dag van kracht werd en een korte nachtrust tot gevolg had voor de meesten, was iedereen goed op tijd in Vlissingen. Een leuke bijkomstigheid was dat we temidden van de topvissers lagen, waarbij de Nederlands- en wereldkampioenen zaten, die met 4 boten een wedstrijd visten. Deze waren allemaal jaloers op onze boot, want wij waren deze heren ruim de baas wat het aantal en gewicht aan vis betreft. Al bij al een zeer geslaagde visdag en we kijken weer uit naar de volgende zeevisdag op 18 november.

Om stipt 08.00 uur kwam MS Wiesje voorgevaren en kon het gezelschap van 9 personen aan boord stappen om naar de visgronden te gaan.
Deze lagen voor vandaag een kilometer of 6 buitengaats, dus het was even varen.
Het weer was uitstekend, weinig tot geen wind en de hele dag droog, maar de zon liet het afweten zodat het toch nog een beetje fris aanvoelde.
Op de plaats aangekomen begon iedereen leuk te vangen en dit heeft bijna zo de hele dag geduurd.
De buit bestond uit vooral schar, enkele botten en wat kleine wijtinkjes. Kortom, iedereen had een mooi maaltje maatse vis om mee te nemenl, zo tussen de 20 en 30 stuks.
Ook de inwendige mens werd niet vergeten door schipper Hank Perree, die ons voorzag van koffie met koeken, warme chocolademelk met voor de liefhebbers een tipje rum, broodje met rookworst en warme kippensoep, terwijl ook een biertje of frisdrank niet vergeten werden, en dit alles voor de all-in prijs.