Martien de Wit winnaar 55+ competitie

terug naar overzicht

Zondag, 8 augustus 2021

Trots zijn wij als vereniging op onze 55+-ers die fanatiek met elkaar de strijd aangaan. Dit jaar was Martien de Wit algemeen kampioen van deze populaire competitie. Gefeliciteerd Martien en lees verder voor meer info.

Martien de Wit kampioen 2021

Dat het niet om de winst gaat, maar vooral om het meedoen en samen aan de waterkant zijn is bekend.
Toch gaat het er vaak fanatiek aan toe, maar altijd met een glimlach en elkaar helpend als dat nodig is.Martien de Wit was dit jaar algemeen kampioen en hier onder is de totale uitslag te lezen. Deze speciale 55+ competitie is populair en we vinden het belangrijk dat ook de oudere vissers nog lang met ons mee kunnen doen. Dit wordt bevestigd door enkele fitte 80-plussers die het vermelden waard zijn van rechts naar links::
Henk Buiks 82 Jaar
Jan Vermeulen 86 Jaar
Harrie Peeters 85 Jaar
Harry Emmers 82 Jaar


We zijn blij dat we in deze bijzondere coronatijden toch deze activiteit konden organiseren en hopen dat iedereen er volgend jaar weer bij is

De uitslag:
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies